Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

НR-стратегія для проведення цілісної та систематичної реформи у сфері управління персоналом

, опубліковано 14 травня 2021 о 13:55

Однією з цілей НR-стратегії ДПС є залучення молоді для роботи на посадах державної податкової служби. З метою реалізації такої цілі Головним управлінням ДПС у Черкаській області 14 травня 2021 року проведено в форматі онлайн-зустрічі «Ярмарок вакансій». Участь у заході взяли студенти та викладачі Черкаського державного технологічного університету та Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького.

Начальник управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу Інна Позднякова ознайомила молодих людей з пріоритетними напрямками роботи податкової служби, з особливостями процедури проведення конкурсів на вакантні посади державної служби та алгоритмом його проходження.

Також акцентувала увагу на Програмі адаптації новопризначених працівників органів Державної податкової служби, яка розроблена з метою підвищення іміджу ДПС, як привабливого роботодавця, особливо для молоді, яка вперше призначається на посади державної служби. Та ознайомила із посібником – Зручнобуком,  який розроблений для покращення періоду адаптації нових працівників. Він є корисним і зручним навігатором у роботі податкової служби для новопризначеного працівника.

Подякувала учасникам заходу за участь! Зазначила, що ми відкриті у спілкування та чекаємо в нашій ефективній  команді!