Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Жашківська ДПІ: податківці проводять роз’яснювальну роботу з платниками щодо вимог податкового законодавства

опубліковано 07 червня 2024 о 14:57

Фахівці Жашківської державної податкової інспекцій ГУ ДПС у Черкаській області щоденно проводять роз’яснювальну роботу з платниками податків. 

Під час спілкування інформують про податкові новації, відповідають на питання, а також проводять телефонну «гарячу лінію». Податківці здійснюють звірки з податку на нерухоме майно та земельного податку, роз’яснюють порядок нарахування мінімального податкового зобов’язання, надають консультації щодо заповнення податкової звітності, розповідають та на практиці ознайомлюють з роботою сервісів ДПС. 

Надають інформаційно-довідкове роз’яснення щодо реєстрації фізичної особи-підприємця про граничний обсяг доходів на рік, ставки податку, розмір єдиного внеску.

Також звертають увагу підприємців на обов’язкове застосування РРО чи ПРРО та надають практичну допомогу з реєстрації програмного забезпечення від ДПC.

Нагадують і про можливість реалізувати своє право на податкову знижку, необхідність погашення податкового боргу, правильне заповнення платіжних інструкцій при сплаті податків та порядок оподаткування виплат благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам.