У Катеринопільській територіальній громаді за участі начальника Катеринопільської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Черкаській області Вікторії Стоколос відбулось засідання робочої групи з вирішення проблемних питань наповнення бюджету, виявлення додаткових джерел надходжень, підвищення рівня оплати праці, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
У ході засідання заслухали пояснення запрошених суб’єктів господарювання щодо причин наявної заборгованості щодо податку на доходи фізичних осіб у вигляді мінімального податкового зобов’язання та єдиного соціального внеску, а також перспективи погашення заборгованості.
За результатами засідання комісії, визначили план спільних дій щодо контролю за дотриманням податкового законодавства та законодавства про працю, що сприятиме забзпеченню надходжень до бюджету Катеринопільської громади.