Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Смілянська ДПІ: про обов’язок застосовувати РРО/ПРРО – під час робочих зустрічей з платниками

опубліковано 18 вересня 2023 о 11:15

Податківці Смілянської ДПІ щоденно проводять з представниками бізнесу інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо реєстрації та застосування РРО/ПРРО. 

Начальник Смілянської ДПІ Наталія Ведмедь інформує про обов’язок кожного підприємця, окрім спрощенців І групи, застосовувати реєстратор розрахункових операцій при здійсненні готівкових розрахунків. 

Також посадовець зауважила, що ДПС пропонує безоплатне програмне забезпечення для використання в якості ПРРО, яке не потребує фінансових витрат та спеціальних навичок користувача, а завантажити його можна на офіційному вебпорталі ДПС (https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/kampaniya-prro-u-regionah).

В оновленій версії програмного забезпечення безоплатного ПРРО від ДПС для операційних систем Android та iOS: 

-      додано можливість використання КЕП у форматі .pfx; 

-        удосконалено механізм повернення з ПРРО, що використовується, чеків, які були сформовані іншим ПРРО, що належить/належав одному суб'єкту господарювання; 

-        виключено обмеження щодо перегляду чеків у модулі «Історія операцій», сума яких перевищує 1 млн грн; 

-        удосконалено функціонал щодо перевірки стабільності інтернет-з’єднання та з’єднання з Фіскальним сервером контролюючого органу при виході ПРРО з режиму офлайн. 

Також фахівець звернула увагу, що з 1 жовтня 2023 року відновлено застосування штрафних санкцій за невидачу фіскального чека. У разі встановлення контролюючим органом фактів порушень, до суб'єктів господарювання будуть застосовуватись фінансові санкції, у розмірі від 25% від вартості чека.