Головним державним інспектором Чигиринської ДПІ Олегом Литвином проведено інформаційно - роз'яснювальну роботу щодо питання використання електронних сервісів, а саме: подання заяв, звітності, запитів, листування з ДПС засобами телекомунікаційного зв’язку. Він звернув увагу, що вхід до Електронного кабінету здійснюється за допомогою кваліфікованого електронного підпису, який можна отримати в будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів.
У ході проведеної зустрічі, працівниками Чигиринської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Черкаській області, надано допомогу ФОП в поданні заяви для отримання ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами в електронному форматі через Електронний кабінет.
Також платнику податків, наголошено про виникнення з 01.01.2022 обов’язку застосовувати реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (РРО) відповідно до вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» у випадку здійснення готівкових розрахункових операцій, про порядок проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг із застосуванням РРО та ведення обліку товарних запасів за місцем їх реалізації.
Наприкінці зустрічі платника також ознайомили з роботою мобільного застосунк «Моя податкова» та допомогли завантажити застосунок на мобільний телефон.