У центрі обслуговування платників Монастирищенської ДПІ систематично проводяться практикуми стосовно використання електронних сервісів ДПС для отримання податкової знижки.
Під час одного з таких заходів начальник Монастирищенської ДПІ Сергій Головченко розповів присутнім, що подати декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки можна через Електронний кабінет платника.
Для цього особи, які мають особистий ключ кваліфікованого електронного підпису, можуть скористатися сервісом "Податкова декларація про майновий стан і доходи". Цей сервіс дозволяє надіслати декларацію до податкової служби разом з копіями підтверджуючих документів, у тому числі й для оформлення податкової знижки.
Під час зустрічі платникам надали практичну допомогу в заповненні декларації в електронному вигляді через Електронний кабінет ДПС, використовуючи гостьовий комп'ютер у центрі обслуговування платників ДПІ.