Фахівці Жашківської ДПІ ГУ ДПС у Чераській області інформують підприємців про застосування РРО/ПРРО для платників податків та поновлення відповідальності з 1 жовтня року за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
Під час заходу з платниками податків працівники податкової інспекції поінформували, що Законом України від 30.06.2023 року №3219-ІХ внесені зміни щодо застосування РРО/ПРРО, зокрема щодо обов’язкового використання реєстраторів розрахункових операцій при здійсненні готівкових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг всіма платниками податків, крім підприємців І групи єдиного податку.
Посадовці розповіли, що з 1 жовтня 2023 року поновлено застосування штрафних санкцій за порушення вимог законодавства у сфері готівкових операцій (крім санкцій за порушення, що вчинені на окупованих територіях чи територіях бойових дій) до всіх суб’єктів господарювання, у кого є обов’язок застосування РРО/ПРРО.