Станом на 01.11.2025 податковий борг до зведеного бюджету в цілому по Черкаській області становить 3 729,15 млн гривень.
У загальній сумі податкового боргу 657,9 млн грн, або 17,65 % – це податковий борг підприємств, що перебувають у процедурах банкрутства.
Впродовж січня – жовтня 2025 року відкрито провадження у справах про банкрутство відносно 4 суб’єктів господарювання, загальна сума податкового боргу яких становить 10,9 млн гривень. Направлено 7 позовних заяв про приєднання кредиторських вимог у сумі 85,9 млн гривень. Грошовими коштами від підприємств-банкрутів за січень-жовтень 2025 року до бюджету надійшло 17,9 млн гривень.
За підсумками січня-жовтня 2025 року, завдяки заходам Головного управління ДПС у Черкаській області, спрямованим на погашення податкового боргу, до зведеного бюджету надійшло 140,3 млн гривень. 70,6 млн гривень з цієї суми поповнили державний бюджет.