Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Дата виникнення податкових зобов'язань з ПДВ та складання податкових накладних у разі постачання послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів

, опубліковано 16 травня 2024 о 09:48

У разі здійснення платником податку операцій з постачання послуг, які оплачуються покупцем за рахунок бюджетних коштів, датою виникнення податкових зобов'язань, відповідно до пункту 187.7 статті 187 розділу V ПКУ, є дата зарахування таких коштів на банківський рахунок платника податку - постачальника послуг.

Підтвердженням того, що товари/послуги оплачуються за рахунок бюджетних коштів, є наявність у договорі про поставку товарів/послуг умови, що оплата за поставлені товари/послуги здійснюється з відповідного бюджетного рахунку Державної казначейської служби України.

Податкова накладна за операціями з постачання таких послуг має бути складена на дату отримання від покупця коштів в оплату вартості таких послуг.

При цьому положення пункту 187.7 статті 187 розділу V ПКУ не передбачають можливості самостійно обирати дату виникнення податкових зобов'язань з ПДВ.