Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

ДПС застерігає: надання послуг таксі без реєстрації підприємницької діяльності загрожує штрафом

, опубліковано 26 березня 2024 о 15:51


Фахівці відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Черкаській області постійно проводять заходи контролю щодо дотримання суб’єктами господарювання норм законодавства.

Так, у березні 2024 року в ході проведення спільних заходів з працівниками Відділу державного нагляду (контролю) у Черкаській області Укртрансбезпеки податківці виявили надання послуг таксі без державної реєстрації.

За результатами проведених заходів на порушника склали протокол про адміністративні правопорушення за ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Головне управління ДПС у Черкаській області застерігає: провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Закликаємо перевізників дотримуватися вимог чинного законодавства та своєчасно реєструватися для здійснення господарської діяльності, оскільки державна реєстрація суб’єктів господарювання – обов’язкова та базова умова здійснення усіх видів підприємницької діяльності.

Крім того, нагадуємо, що повідомити ДПС про незаконну господарську діяльність (торгівля без державної реєстрації, без застосування РРО, без наявності відповідних ліцензій тощо) можна через чат-бот «StopViolationBot» у месенджері «Telegram».