Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Цікаво й доступно: фахівці Головного управління ДПС розповіли черкаським студентам про податкову систему

, опубліковано 16 листопада 2023 о 16:22

Студенти Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького вкотре завітали до Головного управління ДПС у Черкаській області. Цього дня працівники структури розповіли гостям у цілому про податкову систему, її важливі функції для стабільного розвитку держави, сучасні переваги в роботі для громадян, а також провели екскурсію приміщенням.

Спершу студенти ознайомились з Центром обслуговування платників. Саме там начальник ДПІ у м. Черкасах Олександр Коваленко детально поінформував хлопців і дівчат, як працює Центр, які електронні сервіси та адміністративні послуги надає відвідувачам. Повідомив про наявність зручного мобільного застосунку «Моя податкова», «Електронний кабінет платника» та ін.

Натомість начальник відділу податків і зборів з фізичних осіб у м. Черкасах та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Черкаській області Віталій Лушников цікаво й доступно розповів про те, що таке податки та коли вони виникли, про види податків і зборів, систему формування державного та місцевого бюджетів тощо.

Потому фахівці Головного управління відповідали на питання гостей. А також їм провели екскурсію музеєм податкової служби області, а ще вони мали змогу відчути себе в ролі спікерів у медіастудії Головного управління, де організовують вебінари та службові відеоконференції.