Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Не врахування Таблиці даних платника податку у разі невідповідності критеріям ризиковості

, опубліковано 11 листопада 2022 о 09:21

Таблиця даних платника податку не буде врахована комісією у разі невідповідності платника критеріям ризиковості або невідповідності відомостей щодо зазначених в таблиці КВЕД, УКТ ЗЕД, ДКПП

Відповідно до п. 12 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі – Порядок №1165), платник податку має право подати до ДПС таблицю даних платника податку за встановленою формою, яку комісія регіонального рівня розглядає протягом п’яти робочих днів після її отримання та приймає рішення про врахування або неврахування Таблиці, яке надсилається платнику податку в порядку, встановленому ст. 42 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) (п. 15 та п. 16 Порядку).    

Постановою Кабінету Міністрів України №1154 від 12.10.2022 внесено зміни до Порядку №1165, зокрема, новою редакцією пункту 19 встановлено обов’язок комісій контролюючих органів приймати рішення про неврахування таблиці   даних платника податку у разі:
- відповідності платника податку критеріям ризиковості, визначених у пунктах 1-5 додатка 1;
- надходження до контролюючого органу податкової інформації щодо невідповідності відомостей, зазначених в таблиці даних платника податку, видам економічної діяльності відповідно до КВЕД, кодам товарів згідно УКТЗЕД та/або кодам послуг згідно з ДКПП, що постачаються та/або отримуються платником податку, ввозяться на митну територію України.