В Черкаській обласні державні адміністрації відбулось чергове засідання профільної комісії під головуванням першої заступниці очільника Черкащини Наталії Кравченко щодо питань зменшення заборгованості з виплати заробітної плати. В засідання прийняла участь заступник начальника управлiння – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску Головного управління ДПС у Черкаській області Любов Струніна.
В ході засідання обговорено кроки для скорочення рівня заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, а також єдиного соціального внеску та обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України на підприємствах-боржниках Черкащини.
Комісія зосередила увагу на недопущенні ще
більшого зростання заборгованості, зокрема, шляхом прийняття пропозицій від бюджетних установ, підприємств комунальної власності і їх засновників, щодо врегулювання та подальшого вирішення цієї ситуації.