Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Податківцями встановлено факт нелегального зберігання та реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів, в тому числі через мережу Internet

, опубліковано 06 січня 2022 о 14:32

Працівниками Головного управління ДПС у Черкаській області спільно з працівниками Національної поліції в Черкаській області в ході проведення контрольно-перевірочних заходів на території міста Черкаси, у роздрібній мережі встановлено факт незаконного зберігання та реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка.

Під час проведення перевірки встановлено, що суб’єкт господарської діяльності на території міста Черкаси зберігав та реалізовував алкогольні напої та тютюнові вироби без марок акцизного податку, без необхідної дозвільної ліцензії, з порушенням вимог Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI із змінами і доповненнями.

Також, вищезазначені підакцизні товари реалізовувались через мережу Internet за допомогою спеціально створеної сторінки.

Наразі, контрольно-перевірочні заходи тривають, за результатами буде складено відповідні матеріали та застосовано відповідні штрафні фінансові санкції передбачені чинним законодавством.