Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Корсунь-Шевченківська ДПІ: телефонна «гарячої лінії» із суб’єктами господарювання

опубліковано 09 липня 2024 о 17:01

Цього разу із суб’єктами господарювання під час телефонної «гарячої лінії» спілкувався начальник Корсунь-Шевченківської ДПІ Головного управління ДПС у Черкаській області Тарас Шевченко.

Так, посадовець відповів на питання щодо порядку реєстрації, взяття на облік та включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій, правильності формування ними податкової звітності та подання  додатків до неї.

Також розглянули питання порядку електронного адміністрування ПДВ, формування податкового кредиту бюджетними установами та визначення ними податкового зобов’язання, складання податкових накладних на умовний продаж та відповідальності за порушення правил ведення обліку.

Тарас Шевченко інформував платників про наслідки порушення неприбутковими організаціями вимог податкового законодавства, зокрема, щодо розподілу та використання доходів (прибутків) та  порядок відображення в звітності благодійної діяльності.

Принагідно податківець інформував платників про можливості та переваги використання електронних сервісів ДПС, зокрема Електронного кабінету платника.

У ході «гарячої лінії» надано відповіді в межах чинного законодавства на всі поставлені питання платників.