Днями в Уманській ДПІ Головного управління у Черкаські області провели телефонну «гарячу лінію».
Під час заходу начальник інспекції Катерина Мовчан відповідала на запитання платників стосовно використання діючих електронних сервісів ДПС.
Керівниця ДПІ детально розповіла про покроковий порядок дій суб’єкта господарювання при застосуванні електронних сервісів ДПС України. Посадовиця акцентувала увагу на їхній зручності, простоті при використанні. Наголосила, що сервіси прискорюють роботу, економлять час і ресурси платника податків.
Відтак обізнаність платників із нормами податкового законодавства, впевнене володіння електронними сервісами є одним із основних пріоритетів у роботі податкової служби.