Працівники Ватутінської ДПІ Головного управління ДПС у Черкаській області продовжують інформаційну роботу.
Завдяки роботі електронних сервісів ДПС платники податків мають можливість безкоштовно підготувати й подати в режимі реального часу до органів податкової служби електронну звітність, отримати необхідну послугу, довідку чи інформацію, не виходячи з офісу чи дому. Працівники ДПІ активно працюють для збільшення кількості користувачів подання звітності до податкової служби засобами телекомунікаційного зв’язку.
Одним із сервісів ДПС є «Електронний кабінет». Сервіс ДПС «Електронний кабінет» – це зручний безкоштовний сервіс подання декларацій в електронному вигляді, який працює цілодобово в режимі реального часу за допомогою персональних комп’ютерів та смарт-пристроїв із використанням електронно-цифрового підпису будь-якого акредитованого пункту сертифікації ключів (АЦСК). Переваги подання звітності саме в такий спосіб очевидні – це економія часу при складанні, оскільки файл формується автоматично в спеціальній програмі.
На прохання відвідувачів працівники Ватутінської ДПІ Головного управління ДПС у Черкаській області в доступній формі демонструють зручність та простоту роботи з електронними сервісами ДПС та надають платникам податків практичну допомогу при поданні звітності через Електронний кабінет.