Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Катеринопільська ДПІ: податківці проводять практикуми для платників щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій

опубліковано 29 вересня 2023 о 08:11

У Центрі обслуговування платників податків Катеринопільської ДПІ провели черговий практикум на тему «Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері готівкових та безготівкових розрахунків».

Під час практикуму податківці пояснили, як за допомогою сервісу «Електронний кабінет платника» платники можуть дистанційно працювати  в режимі онлайн, зокрема подати та переглянути подану звітність, перевірити стан розрахунків з бюджетом, зареєструвати програмний РРО.

Фахівець інспекції надав практичні рекомендації щодо подання платниками податків заяв, запиті, звітності в електронній формі, та подання повідомлення про об’єкти оподаткування за допомогою Електронного кабінету платника. 

Присутнім нагадали й про обов’язковість дотримання податкового законодавства щодо сплати в повному обсязі податків і зборів до бюджетів, важливість легалізації найманої праці, використання РРО/ПРРО при проведенні розрахункових операцій.