Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Шполянська ДПІ: Здійснюєте готівкові розрахунки – застосовуйте реєстратори РО

, опубліковано 11 вересня 2023 о 10:59

Інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо застосування РРО/ПРРО проводять податківці з представниками бізнесу на Шполянщині.

Начальник Шполянської ДПІ ГУ ДПС у Черкаській області Петро Стеценко інформує про обов’язок кожного підприємця, окрім спрощенців І групи, застосовувати реєстратори розрахункових операцій при здійсненні готівкових розрахунків. 

Петро Стеценко зауважив, що ДПС пропонує безоплатне програмне забезпечення для використання в якості ПРРО, яке не потребує фінансових витрат та спеціальних навичок користувача, а завантажити його можна на офіційному вебпорталі ДПС за адресою: Головна/БАНЕР/програмні РРО. 

В оновленій версії програмного забезпечення безоплатного ПРРО від ДПС для операційних систем Android та iOS є відповідні переваги.

Також фахівці звертають увагу, що з 1 жовтня 2023 року відновлено застосування штрафних санкцій за невидачу фіскального чека.

 

За матеріалами Шполянської ДПІ