Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Роз’яснення платникам податків Кам'янки про зміни в законодавстві

, опубліковано 25 січня 2023 о 13:46

В Центрі обслуговування платників податків Кам’янської ДПІ працівниками постійно проводиться роз’яснювальна робота з платниками податків щодо новацій та змін податкового законодавства.

Платників інформували про зміну з 01.01.2023 суми єдиного податку для підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування 1 і 2 групи, та про збільшення допустимого річного доходу для «єдинщиків» на 2023 рік. Такі зміни пов’язані із збільшенням розміру мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму.

Також проінформовано про внесення зміни Закону України від 15 березня 2022 року № 2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» доповнено п. 12 р. ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями, який з врахуванням змін визначає, що тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, санкції за порушення вимог Закону № 265 не застосовуються, крім санкцій за порушення порядку здійснення розрахункових операцій при продажу підакцизних товарів; контролюючі органи не позбавлені права проводити перевірки суб’єктів господарювання, як під час дії воєнного стану, так і після його завершення, при цьому, період їх господарської діяльності з 24 лютого 2022 року по день закінчення воєнного стану перевіряється у загальному порядку. У разі встановлення порушень Закону № 265 допущених в цей же період, ДПС буде застосовувати штрафні санкції після припинення або скасування воєнного стану на території України.

 

За матеріалами Кам’янської ДПІ