Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про актуальні питання податкового законодавства інформують податківці Христинівки

, опубліковано 19 січня 2022 о 16:32

Сьогодні в.о. начальника Христинівської ДПІ Головного управління ДПС у Черкаській області Людмилою Моргай проведено зустріч з суб’єктами господарювання фізичними особами підприємцями, які проводять діяльність за адресою м. Христинівка вул. Шевченка, 48 ( магазин  «Шанс»).

Податківцем надано роз’яснення щодо застосування РРО/ПРРО, особливості та переваги, відповіла на  актуальні питання запровадження РРО ПРРО та надала методологічну допомогу.

Людмила Моргай звернула увагу суб’єктів господарювання на необхідність реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій у контролюючих органах з метою дотримання вимог чинного законодавства України.

Також проінформувала фізичних осіб - підприємців про право громадян України подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію  із зазначенням активів, що їм належать, і з яких не були сплачені податки і збори до 1 січня 2021 року. При цьому повідомила, що у добровільній декларації не потрібно вказувати інформацію про джерела походження задекларованих активів.

За матеріалами Христинівської ДПІ