Головне управління ДПС
у Черкаській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Інформування платників про новації в законодавстві

, опубліковано 12 січня 2022 о 16:04

Начальником Жашківської ДПІ Головного управління ДПС у Черкаській області Олесею Петуховою 12.01.2022  проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з платниками податків по питанню реєстрації РРО та ПРРО, особливостей податкової амністії та з іншими податковими новаціями.

Так, начальник ДПІ інформувала присутніх про застосування РРО/ПРРО платниками єдиного податку ІІ-IV груп, які здійснюють діяльність за готівкові кошти. Наголосила, що нововведення не стосується спрощенців першої групи, детально проаналізувала порядок подання квартальної та річної звітності, а також повідомила, що розпочалася кампанія декларування громадянами доходів за 2021 рік.

Вона також роз’яснила про основні аспекти Закону України від 15 червня 2021 року №1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

За матеріалами Жашківської ДПІ