Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Зустріч податківців з представниками Степанецької територіальної громади

, опубліковано 21 грудня 2021 о 11:42

В рамках постійної взаємодії з територіальними громадами 21.12.2021 начальник Канівської ДПІ Головного управління ДПС у Черкаській області Марта Негруца спільно з представниками Степанецької територіальної громади провела зустріч з платниками податків.  Під час зустрічі розглядалися такі питання:
- які саме активи фізичної особи, які належать їй на праві власності і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України або за її межами станом на дату повинні зазначатися при поданні одноразової (спеціальної) добровільної декларації;
- чи потрібно в добровільній декларації вказувати інформацію про джерела одержання/набуття об’єктів декларування;
- чи є подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації фактом підтвердження переходу права на активи, які зазначаються у такій декларації.

За матеріалами Канівської ДПІ