Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про податкові зміни розповідали платникам податківці Смілянської ДПІ

, опубліковано 28 лютого 2023 о 13:25

Начальник Смілянської ДПІ Головного управління ДПС у Черкаській області Наталія Ведмедь провела робочу зустріч з платниками податків щодо застосування РРО/ПРРО, правильності подання податкової звітності. Зупинилася також на новаціях податкового законодавства та дотримання вимог трудового законодавства.

Зокрема, поінформувала про розміри мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діють у 2023 році. Також ознайомила присутніх із зміною з нового року суми єдиного податку для підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування 1 і 2 групи, та збільшення допустимого річного доходу для фізичних осіб - підприємців на 2023 рік.

Крім того, розповіла про зміни у формах  звітності, зокрема, декларації про майновий стан і доходи, яка затверджена наказом Мінфіну України від 17.05.2022 року №143. Звернула увагу на подання Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску за новою формою.

Також нагадала про розпочату кампанію декларування громадянами доходів, одержаних впродовж 2022 року, яка триватиме до 1 травня 2023 року і звернула особливу увагу на кампанію добровільного декларування громадянами активів, яка триватиме до 1 березня 2023 року, та розказала про переваги подання річної звітності в електронній формі.

 

За матеріалами Смілянської ДПІ