Головне управління ДПС
у Черкаській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Семінар для платників податків щодо запровадження РРО з 01.01.2022 року

, опубліковано 28 грудня 2021 о 16:07

Сьогодні фахівцями Головного управління ДПС у Черкаській області проведено семінар для платників податків на актуальну тему щодо запровадження реєстраторів розрахункових операцій  (далі – РРО) з 1 січня 2022 року.

Спікерами заходу виступили заступник начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Анатолій Мовчан, начальник управління податкового аудиту Олександр Байда, начальник відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Ярослав Двірник та начальник ДПІ у м. Черкасах Олександр Коваленко.

Під час семінару податківці проінформували про застосування РРО з 1 січня 2022 року та ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб-підприємців, технічні аспекти реєстрації  програмних реєстраторів розрахункових операцій  (далі – ПРРО), відповідальність платників податків за недотримання вимог законодавства України щодо РРО.

В ході семінару платники єдиного податку ІІ-ІV груп мали можливість задати питання стосовно використання РРО чи ПРРО та отримати відповіді. Метою даного заходу було надати роз’яснення щодо впровадження з 01 січня 2022 року РРО та/або ПРРО, а також дотримання вимог чинного законодавства України шляхом практичного впровадження.
Учасниками семінару стали близько 340 осіб.

Роз’яснювальна робота триває.