Городищенська, Канівська, Смілянська, Чорнобаївська та інші державні податкові інспекції нашого регіону - постійно на зв'язку з платниками податків Черкащини, аби останні були поінформованими з питань податкового законодавства. Фахівці інспекці у Черкаській області продовжують інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо дотримання норм податкового законодавства.
Натепер поміж актуальних тем: розрахункові операції в межах Закону України № 265 про застосування РРО/ПРРО, нарахування мінімального податкового зобов'язання, оподаткування благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам та ін.
Працюємо далі.